Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
FROZEN TRANS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53824402A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Transport nderkombetar mallrash per te trete dhe me qera.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Riza Shehu 49
I.L.Leonesha 51
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Riza Shehu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FROZEN TRANS
FROZEN TRANS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!