Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
Alemi Konstruksion
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53825602Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 5,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Punime metalike duralumini si dhe druri,punime dhe sherbime ne fushen e ndertimit duke perfshire edhe ndertimin e ndertesave industriale dhe publike per persona private ose ente shteterore,tregti me shumice dhe pakice import-eksport te mallrave te ndryshme ,materialet qe nevojiten per funksionimin e shoqerise dhe sipas objektit te saj.Transport te ēdo lloji tokesor,kombetar dhe nderkombetar,tregti me shumice dhe pakice import-eksport te mallrave te ndryshme ,materialet qe nevojiten per funksionimin e shoqerise dhe sipas objektit te saj. Ngritja e salloneve te bukurise dhe organizimi i kurseve profesionale dhe pajisja e kursanteve me dokumentacionin e kerkuar.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mirela Ajdinolli 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Aleks Ajdinolli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Alemi Konstruksion
Alemi Konstruksion
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!