Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
MATEI-Z
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53902403P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Sherbime ne fushen e perfaqesimit dhe konsulences Juridike, konsulence Financiare dhe fiskale, sherbime ndermjetesimi si dhe manaxhim te kompanive private, Agjenci imobiliare dhe konsulent imobiliare, sherbime informative dhe marketing nepermjet mediave gazetave, sherbime perfaqesimi per gazetat, qender telefonike informatike (Call center), Sherbim me Roje Private Import-eksport dhe perpunim mbetje urbane, qender kembimi valutor etj. Tregtim dhe perpunim i materialeve te drurit me shumice dhe pakice. Prodhim i mobiljeve te ndryshme me materiale druri dhe nenprodukteve te lendes drusore dhe tregtimin e tyre me shumice dhe pakice. Veprimtari kulturore dhe artistike. Kultivim dhe tregtim i produkteve bujqesore, bime aromatike, medicinave, bime per prodhimin e vajit. Ndermjetesi dhe tregtim produktesh ushqimore, pije alkolike dhe jo alkolike, cigare etj. Import- eksport dhe tregtimin e makinerive qe sherbejne per industrine e drurit dhe industri te tjera.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arben Zaimi 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Arben Zaimi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MATEI-Z
MATEI-Z
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!