Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
ANDRI RESORT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53903404F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me pakice gazi te lengshem me bombula per ngrohje dhe gatim. Sherbime dhe prodhime te tjera ne fushen e ushqimit social si bar kafe, restorante, hoteleri. Servis, lavazho, e sherbime te ndryshme mekanike. Megjithate shoqeria ka te drejte qe te shtoje objektin e veprimtarise se saj me vendim te ortakut si dhe shoqeria mund te marre persiper perfaqesime, te hape agjensi te ngreje filiale ne te gjithe vendin.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Selvije Gjata 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Andrea Gjata
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ANDRI RESORT
ANDRI RESORT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!