Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
T&E
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53903802N-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import dhe eksport i mallrave te ndryshem, tregetim me shumice dhe pakice te mallrave. Investim ne ndertime civile, administrimi i portave civile duke perfshire dhe marrjen me koncesion, restaurimi dhe rikonstruksionin e te mirave te paluajtshme, shitjen dhe dhenien me qera te pasurive te paluajtshme, asistencen dhe mirmbajtjen, riparimin e tyre si dhe veprimtarite qe kan lidhje me objektin e shoqerise dhe qe jane te nevojshme per arritjen e qellimit te saj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Teodor Ngjela
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
T&E
T&E
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!