Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
AgroChem
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53904402R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import - Eksport te plehrave qe perdoren per bimesine; permiresuesve te tokes; produkteve te mbrojtjes se bimeve; sistemeve te ujitjes dhe pjeseve te tyre; makinerive bujqesore; paisjeve dhe instrumentave qe perdoren per analizat e treguesve tokesore dhe bimore. Tregti me shumice dhe pakice te plehrave qe perdoren per bimesine; permiresuesve te tokes; produkteve te mbrojtjes se bimeve; sistemeve te ujitjes dhe pjeseve te tyre; makinerive bujqesore; paisjeve dhe instrumentave qe perdoren per analizat e treguesve tokesore dhe bimore. Konsulence, asistence teknike dhe menaxhim projektesh ne fushat e bujqesise dhe mjedisit. Kryerja e ēdo aktiviteti te lejuar nga legjislacioni per shoqerite tregtare.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ilir Kristo 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Denis Meni
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AgroChem
AgroChem
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!