Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
TEKNOPRES
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53910403J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport prodhim dhe tregtim aksesore alumini dhe plastik, punime alumini etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ronald Lluga 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Ronald Lluga
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TEKNOPRES
TEKNOPRES
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!