Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
SENI FRU & VEG
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53912404E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import - Eksport, grumbullim, paketim, seleksionim, tregtim me shumice dhe pakice te fruta - perimeve. Transport te mallrave brenda dhe jashte vendit. Import, tregtim amballazhi per fruta perime.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Jorsen Llagone 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Jorsen Llagone
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SENI FRU & VEG
SENI FRU & VEG
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!