Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
AUREL DEZHGIU
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53916402I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Rritjen dhe kultivimi e peshqeve si dhe tregtimin e tyre. Shoqeria mund te kryeje ēdo veprimtari tregtare qe, sipas opinionit te organit administrativ, jane te nevojshme ose te dobishme per arritjen e objektivit te shoqerise, nder te cilat operacione imobiliare, mobiliare dhe financiare, duke perfshire dhenien e garancive reale dhe/ose personale, te dhena ne interes te shoqerise, per detyrime si te vetat dhe te te treteve, jane shprehimisht te perjashtuara aktivitetet qe ne baze te ligjit ne fuqi jane kompetence eskluzive e urdherave apo kolegjeve profesionale ose te nje kategorie te caktuar operatoresh per te cilet sistemi kerkon kualifikime specifike, autorizime, licensa ose ēfaredo lloj gjeje tjeter te ngjashme, pa cenuar rastet kur Shoqeria i ka keto kualifikime, autorizime apo liēensa.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Aurel Dezhgiu 100
Sektori ekonomik: peshkim
Administratorė: Aurel Dezhgiu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AUREL DEZHGIU
AUREL DEZHGIU
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!