Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Diadri
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53917402N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e proceseve te ndertimit: Punime te procesit te ndertimeve sikurse jane suvatime, punime betoni, mur tulle, shtrim pllaka, punime guri izolime, lyerje me boje etj. Kryerja e cdo operacioni ekonomik e juridik, prodhues dhe tregtar e financiar, qe lidhet drejtperdrejt ose terthorazi me objektin e veprimtarise se shoqerise, per te cilin, ne baze te legjislacionit shqiptar kerkohet leje e posacme nga organet kompetente te administrates publike, do te realizohet vetem pasi te jete e siguruar leja perkatese.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Adriatik Leka 100
Sektori ekonomik: ndertime pasurish te patundshme per banim
Administratorė: Adriatik Leka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Diadri
Diadri
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!