Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
CASTEL KRUJA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53923201A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport te lekures,kepuceve,materialeve dhe makinerive te ndryshme per prodhimin e kepuceve,mjete transporti te ndryshme,pajisje te ndryshme. Import – eksport te pajisjeve elektroshtepiake,ushqimore,industriale,ndertimi,prodhimin e kepuceve dhe riparimin e kepuceve te perfunduara,prerje dhe qepje te modeleve te ndryshme te konfeksioneve,tregetia me shumice dhe pakice te lekures dhe materialeve te tjera,aktivitet tregtar ne fushen e regjimit te perpunimit aktiv me pezullim,hapjen e linjave fason per prodhim e veshjeve te ndryshme,prodhimin e kepuceve,prodhimin e produkteve te gatshme me lenden e pare te sjelle nga porositesi,import-eksport te makinave dhe makinerive te ndryshme.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Lutfi Murati 100
Sektori ekonomik: manifakture
Administratorė: Lutfi Murati
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
CASTEL KRUJA
CASTEL KRUJA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!