Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Vital Vithkuqi
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53925002G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe perpunim uji,prodhim i pijeve freskuese, pijeve alkolike, prodhim te produkteve ushqimore te pa konservuara dhe te konservuara, tregti dhe prodhim me shumice dhe pakice brenda dhe jashte vendit, import - eksport te produkteve ushqimore dhe industriale
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Minella Zguri 50
Ervis Agastra 50
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Minella Zguri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Vital Vithkuqi
Vital Vithkuqi
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!