Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
L. MUĒA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53925401A-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Televizion kabllor, sherbime dhe internet
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: media-TV-kinema-gazeta-revista-industri muzikore
Administratorė: Luan Muēa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
L. MUĒA
L. MUĒA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!