Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ĒELA A & D INVEST
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53926201P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import – eksport , tregti me shumice dhe pakice te pllakave , pajisjeve te ndryshme hidrosanitare, aksesoreve per veshje te ndryshme.Import-eksport te pajisjeve elektroshtepiake,te makinerive te ndryshme,te mallrave te ndryshem industrial dhe ushqimor.Tregtimin me shumice dhe pakice te mermerit.Perpunim e mermerit.Punime te ndryshme ne fushen e ndertimit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Dritan Ēela 50
Agron Ēela 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Dritan Ēela
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ĒELA A & D INVEST
ĒELA A & D INVEST
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!