Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 15 Janar 2020
Endrit Dajēi
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53930202U-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Grumbullimin, magazinimin, transportimin dhe tregtimin e bimeve medicinale. Shoqeria mund te kryeje cdo veprimtari tregtare qe, sipas opinionit te organit administrativ, jane te nevojshme ose te dobishme per arritjen e objektivit te shoqerise, nder te cilat operacione imobiliare, mobiliare dhe financiare, duke perfshire dhenien e garancive reale dhe/ose personale, te dhena ne interes te shoqerise, per detyrime si te vetat dhe te te treteve; jane shprehimisht te perjashtuara aktivitetet qe ne baze te ligjit ne fuqi jane kompetence eskluzive e urdherave apo kolegjeve profesionale ose te nje kategorie te caktuar operatoresh per te cilet sistemi kerkon qualifikime specifike, autorizime, licensa ose cfaredolloj gjeje tjeter te' ngjashme, pa cenuar rastet kur Shoqeria i ka keto kualifikime, autorizime apo licensa.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Bledar Stafa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Endrit Dajēi
Endrit Dajēi
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!