Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
SR-BELA 55
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53931802P-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari e agjentiti per transferte parash ne emer dhe per llogari te nje subjektu financiar jo banke. Veprimtari e agjentit per sherbimin e pagesave per te tretet ne emer dhe per llogari te nje subjekti financiar jobanke. Veprimtari e agjentit komisioner. Agjent Imobilar. Zyre Kembimi Valutor. Ushtrim i Veprimtarise te ndermjetesimit ne sigurimin si Agjent. Ushtrimi i Veprimtarise se Agjentit te udhetimeve .Ushtrimi i Veprimtarise si Agjent Postar. Ushtrim i Veprimtarise se Agjentit te Shoqerive Telefonike dhe Celulare.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Arjan Rexhepi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SR-BELA 55
SR-BELA 55
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!