Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
AGRJA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L54003401C-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 200,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shitblerje me shumice e pakice .eksport import te mallrave te ndryshme industriale, ushqimore,prodhim produkte bujqesore e blektorale , fruta perime,pije alkolike e freskuese etj.bime medicinale .perpunim druri , prodhime amballazhi per fruta perime prej druri dhe prej plastike,grumbullimi e perpunimi i produkteve bujqesore e blektorale ,seleksionim , paketim , amallazhim , si dhe prodhimi i lengjeve freskuese me e pa gaz etj. pyllezime dhe permiresime pyjore , sistemime malore , shfrytezim pyjesh ,mbareshtrim i flores spontane ,mjeksore e tanifore. mbareshtrim faune , flore dhe peshku dhe midhje , vongule etj.rritje dhe mareshtrim te shpendeve , te imetave , gjedhit , rritje e drureve frutore etj te kesaj natyre
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Imer Kaceli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGRJA
AGRJA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!