Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
GANAJ DHE INJEKTIME DEO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L54007003O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ndertime civile , industriale , turistike , bujqesore, ujesjellesa, kanalizime, kanale impiante vaditje, punime karpentjere druri, instalim materjale druri-metalike plastike-xhami, shtrime rrugesh, ndertime urash, kanale kulluese, vepra ne fushen e telekomunikacionit, punime bojatisje-hidroizolimi-akustike-kundra zjarrit, pastrim i siperfaqes urbane, Restaurime Objektesh Kulti. 2.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Eduart Tafaj 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Eduart Tafaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GANAJ DHE INJEKTIME DEO
GANAJ DHE INJEKTIME DEO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!