Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
EMI GROUP
Numri unik i identifikimit (NIPT): L54007201K-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Nxjerrje kromi,perpunim i kromit,eksportimi i kromit,perpunim stoqesh minerale,shfrytezim minierash,ndertim,perpunim inertesh,projektim,germime dheu,shfrytezim karriere guri,aktivitete ne fushen e pyjeve,bujqesise dhe blegtorise,sherbime transporti,brenda dhe jashte vendit,mirembajtje dhe sherbime te ndryshme,tregtim me shumice dhe pakice te artikujve te ndryshem,industriale,ndertimi,import-eksport.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Blerim Shullazi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EMI GROUP
EMI GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!