Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
TERI TRANSPORT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L54007202S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Transport dhe levizje dheu dhe inertesh,transport materialesh te ndryshme ndertimi,import – eksport te mallrave te ndryshem industrial.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Lindita Vogli 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Lindita Vogli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TERI TRANSPORT
TERI TRANSPORT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!