Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
XH.F.KACOS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L54008001D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport dhe tregti me shumice e pakice i te gjithe artikujve ushqimore, i artikujve industriale, duhanit dhe nenprodukte te tij, artikujve te kafese dhe i artikuve bujqesore. Prodhim, import-eksport i lendeve te para, mallrave industriale dhe i mallrave te natyrave te tjera, i makinerive dhe i materialeve e paisjeve ndihmese per montimin dhe mirembajtjen e tyre. Ngritje dhe shfrytezim bare,restorante dhe hotele. Ngritje dhe perdorim i agjensive turistike,exchange-ve, dhe agjensive publicitare. Ndertim,riparim e mirembajtje i objekteve te banimit, rrugeve,objekteve sociale,objekteve industriale,objekteve bujqesore dhe veprave te artit me karakter bujqesor, i kanalizimeve, ujesjellsave dhe i shkarkueseve. Investime e sipermarje per instalimin e sistemeve te ngrohjes dhe te freskimit te objekteve si gjate procesit te ndertimit ashtu dhe ne procesin e rikonstruksionit te tyre. Projektime ne fushen e ndertimeve ne te gjitha llojet e tyre dhe per te gjitha kategorite e punimeve brenda dhe jashte vendit. Aktivitet ne zbulimin e burimeve minerare dhe ne shfrytezimin e tyre per te gjitha kategorite e mineraleve. Sherbime te ndryshme ndaj publikut me transport brenda e jashte vendit per udhetare e per mallra. Veprimtari ne fushen imobilare si shitje,blerje dhe dhenie me qera te pronave dhe pasurive te paluajteshme. Aktivitet prodhimi, sherbimi dhe punimi ne kulturat bujqesore, ne kultivimin e luleve natyrale, ne pyje dhe ne fushen e perpunimit dhe tregtimit te artikujve bujqesore e blektorale. Tregti me shumice e pakice i karburanteve te llojeve te ndryshme, i vajrave lubrifikante dhe i nenprodukteve te tjera te naftes. Te gjitha veprimtarite e mesiperme do te realizohen ne te drejten e importit e eksportit konform kerkesave specifike te legjislacionit Shqiptar per secilen veprimtari.Grumbullim, perpunim, riciklim, tregtim dhe import-eksport i mbetjeve te ngurta metalore dhe jometalore duke respektuar rigorozisht kerkesat e legjislacionit Shqiptar ne fuqi. Importim nga jashte dhe tregtim i automjeteve te te gjitha llojeve, markave dhe tonazheve si autovetura, kamion malli etj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Xhuliano Kacos 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Xhuliano Kacos
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
XH.F.KACOS
XH.F.KACOS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!