Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
OUR OWN EXPEDITIONS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L54014803F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Objekti i aktivitetit te shoqerise eshte ofrimi i sherbimeve te agjencise detare dhe agjencise turistike si dhe kryerjen e cdo aktiviteti tjeter ndihmes te nevojshem per permbushjen e objektit i cili nuk eshte i ndaluar nga ligji. Shoqeria mund te zotroje pasuri te paluajtshme dhe te marre pjese ne shoqeri te tjera. Per permbushjen e objektit te saj shoqeria mund te hape dege apo zyra perfaqesimi ne Shqiperi apo jashte saj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
NEZAGET NANCY TARE 100
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: NEZAGET NANCY TARE
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
OUR OWN EXPEDITIONS
OUR OWN EXPEDITIONS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!