Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
Textile Fashion Company
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L54015001P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport per te gjitha llojet e mallrave,tregti me shumice dhe pakice te artikujve industriale,importimin e lendeve te para ndihmese dhe te produkteve te gatshme,prodhime veshjesh per eksport,prodhim per llogari te saj dhe te treteve,fason te llojeve te ndryshme te rrobave per gra, burra dhe femije si dhe rrobave te thurura ne pergjithesi, tregetimin e produkteve te gatshme e gjysem te gatshme me shumice dhe pakice ne te gjitha qytetet e Shqiperise,hapje e linjave te prodhimit te veshjeve ne Korce dhe ne zona te tjera ne Shqiperi. Aktivitet me pasuri te luajtshme dhe te paluajtshme.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Anisa Xite 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Anisa Xite
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Textile Fashion Company
Textile Fashion Company
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!