Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
FLORI-KONSTRUKSION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L54017201O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ndertime te ndryshme,rruge kanalizime sheshe,tregti makineri e pajisje,mjete transporti te ndryshme si dhe servis i tyre,transport mallrash e pasagjeresh,punime me makineri te renda,import eksport mallrash e makinerish.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Haki Mjekra 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Haki Mjekra
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FLORI-KONSTRUKSION
FLORI-KONSTRUKSION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!