Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
SEFA SERVICE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L54017401D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Ofrimi i sherbimeve funerale, mirmbajtje te varrezave publike dhe private, prodhim dhe tregetim te pllakave te varrit, punime mermeri etj. Hapjen e bar-kafeve dhe restoranteve, krijimi i shoqerive dhe filialeve te tjera me persona fizik e juridik te vendit e te huaj. Shoqeria mund te bleje te marre me qera, ose te administroje pasuri te luajtshme ose te paluajtshme si dhe te shfrytezoje te drejtat materiale, perfshire te drejten per te ofruar pasurine e saj per te marre kredi bankare etj. Gjithashtu shoqeria mund te kryeje cdo lloj operacioni tjeter tregtar per pasuri te luajteshme apo te paluajteshme, financiare te nevojshme per realizimin e qellimeve te shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Egli Sema 20
Indrit Sefa 55
Shpetim Sefa 25
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Egli Sema
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SEFA SERVICE
SEFA SERVICE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!