Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Lake Park
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L54017601P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 80,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Bar- restorant - hotel ,sherbime turistike, plazh privat organizim turesh turistike,biletari udhetimi.Tregti me shumice dhe pakice te import -eksoprt te mallrave te ndryshme, te ēdo lloj tregtie me pakice dhe shumice,karburanti, vajrave lubrifikante dhe pjeseve te kembimit, servis automjetesh ,studime dhe projektime, zbatime ne fudhen e ndertimeve civile dhe industriale si dhe sherbime ne kete lloj aktiviteti ,import-eksport te materialeve mjeksore, mjekimi dhe terapie ,agjensi farmaceutike dhe farmaci mjeksore,angjesi imobilare , komisionere dhe ēdo lloj qe lejohet nga ligjji. Tramsport te jashtem dhe te brendshem per vete dhe tretet ,agjensi komisionere per kete sherbim.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shuaip Dokollari 100
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: Oliver Dokollari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Lake Park
Lake Park
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!