Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
KOMAL-TRANSPORT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L54020001R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 110,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 11
Fusha e veprimtarisė: Transport te udhetareve me autobuza, vetem ne linjen Korēe-Maliq dhe Maliq -Korēe.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gertian Bashllari 9.09
Veli Hyzeir 9.09
Artan Mulla 9.09
Sefedin Muēollari 9.09
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Gertian Bashllari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KOMAL-TRANSPORT
KOMAL-TRANSPORT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!