Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Z.G.S COMPANY
Numri unik i identifikimit (NIPT): L54020201G-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport te makinerive te ndryshme,import-eksport te lendes drusore,prodhimin dhe perpunimin e lendeve te ndryshme drusore,tregti me shumice dhe pakice brenda dhe jashte vendit te materialeve te ndryshme prej druri.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Admir Sala
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Z.G.S COMPANY
Z.G.S COMPANY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!