Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
TECHNO PRINT ALBANIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L54022201Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,400,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import lendesh te para per prodhim letre dhe produktet e saj. Eksportimin dhe tregtine e produkteve gjyseim te gatshme dhe te gatshme te industrise se letres; Importimin, prodhimin, eksportimin dhe tregtine ne Shqiperi e jashte shtetit te ketyre produkteve etj; Import - eksport, perpunimin e materialeve dhe lendeve te para e lendeve ndihmese te industrise se letres dhe jo vetem, si prerje, qepje, vendosje aksesoresh, etiketim, amballazhim per cdo lloj produkti per sherbimet fason, materiale te veta ose me lende te para te porositesit.Import - eksport, prodhimi perpunimi, amballazhimi dhe tregtimi i cdo lloj lende te pare, produkti e gjysemprodukti letre dhe jo vetem, me rregjim te perpunimit aktiv e pasiv etj.Hapje linjash te ndryshme prodhimi, etiketim, amballazhim, numerim, peshim mallrash letre, plastike etj.Import - eksport, makineri dhe teknologji per para stampim , stampim dhe e mbarimit te produkteve te kates dhe Botimeve ne pergjithesi.Shoqeria mund te kryeje gjithashtu te gjitha operacionet tregetare, mbi pasuri te luajtshme apo te paluajtshme qe do te vleresohen te nevojshme apo te dobishme per realizimin e objektit te shoqerise si dhe te bleje pjesemarrje ne kapitalin themeltar te shoqerive te tjera qe kane objekt te ngjashem apo te afert me te vetin. Shoqeria ne ushtrimin e aktivitetit te saj, do te marre te gjitha autorizimet e lejet e nevojshme prane Istituzioneve publike shqipetare dhe do te mbeshtetet ne rregullat dhe normat ne fuqi ne lidhje me ushtrimin e veprimtarise se saj te rregullt ekonomike.Shoqeri mund te ushtroje gjithashtu edhe aktivitete te tjera ndihmese ne perputhje me legjislacinin ne fuqi te konsideruara me perfitim dhe te dobishme per arritjen e objektivave te saj kryesore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
ITAL PAPERS 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: ENNIO d'ADAMO
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TECHNO PRINT ALBANIA
TECHNO PRINT ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!