Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
MAKRIS FASHION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L54024002A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe tregtim i konfeksioneve , veshje te ndryshme, prodhime lekure etj brenda dhe jashte vendit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gėzim Selaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Gėzim Selaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MAKRIS FASHION
MAKRIS FASHION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!