Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
KARAJ 1 KONSTRUKT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L54028201A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Punime te ndryshme ne fushen e ndertimit.Ndertime civile dhe urbane. Punime te ndryshme me mekanike bujqesore. Import – eksport dhe tregti me shumice dhe pakice te makinerive te ndryshme bujqesore si dhe pjeseve te kembimit per to.Import – eksport dhe tregti me shumice dhe pakice te makinave dhe pjeseve te kembimit per to. Bar – kafe, restorant.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Agron Karaj 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Agron Karaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KARAJ 1 KONSTRUKT
KARAJ 1 KONSTRUKT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!