Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
BUTRINTI TRAVEL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L54028801N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 300,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Sherbimi i transportit nderkombetar te udhetareve dhe bagazheve me autobus, si dhe transport nderqytetas dhe rrethqytetas i udhetareve me autobus. Sherbime turistike, organizimi i udhetimeve turistike, agjensi turistike udhetaresh ne funksion te aktivitetit te shoqerise. etj. Bar-kafe
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
AUTOTEKNIK-A 40.72
AHMETI TRAVEL 29.64
SARANDA EXPRES 29.64
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Thimjo Maksakuli, Shpėtim Ahmeti, Kristo Loli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BUTRINTI TRAVEL
BUTRINTI TRAVEL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!