Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
BIG SARANDA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L54030801A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import - eksport, tregtimin e artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve, me shumice dhe pakice si: Tregtim artikuj te ndryshem industriale. Tregtim artikuj te ndryshem ushqimore. Tregtim artikuj te ndryshem bujqesore e blegtorale. Tregtim fruta – perime. Tregtim pije alkoolike te ndryshme. Tregtim konfeksione te ndryshme per te rritur dhe femije. Tregtim prodhimesh kozmetike e estetike . Transport mallrash te te gjitha llojeve brenda dhe jashte vendit. Tregtim automjetesh te cdo lloji, marke e tonazhi, si dhe pjese kembimi per to. Tregtim, montim, riparim paisjesh elektro - shtepiake , elektronike, elektrike, kompjuterike, higjeno - sanitare dhe hidraulike, prodhime qeramike , artizanati, paisje zyrash etj. Hapje dhe shfrytezim ho telesh , motelesh, diskotekash, lojra argetuese per femije, qender sportive, qendra pushimi e kurative.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
BIGALB MARKET 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Katerina Arapi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BIG SARANDA
BIG SARANDA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!