Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
VALA-SARANDE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L54107803T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import te produkteve te ndrysheme dhe tregtimin e tyre ne tregun vendas ne formen e shumices dhe pakices si dhe eksportim produktesh ne tregun e jashtem dhe per shitblerje apartamentesh dhe dhenie makinash me qera.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Erald Sejdini 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Erald Sejdini
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
VALA-SARANDE
VALA-SARANDE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!