Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
SARANDA MARINA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L54114802A-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Ndertimi dhe administrimi I porteve civile duke perfshire marrjen me koncension, veprimtarite turistike, aeroportuale, inpiante portuale, blerje dhe shitja, shkembimi, restaurimi dhe rikonstruksionin e te mirave te palujshme, te pjeseshme, infrastuktures ne pergjithesi dhe te gjitha aktivitetet qe lidhen me zhvillimin e zones, komercializimin, shitjen dhe dhenien me qera te mjeteve te lundrimit, asistencen dhe mirmbajtjen , riparimin e tyre nga fillimi deri ne nisjen e anijeve, drejtimin dhe administrimin e pasurive te palujshme dhe te drejtat e perdorimit mbi te mirat portuale dhe aeroportuale si dhe veprimtarite qe kane lidhje me objektin e shoqerise dhe qe jane te nevojshme per arritjen e qellimit te saj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Melisa Beka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SARANDA MARINA
SARANDA MARINA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!