Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
TVM DEVOLLI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56306601T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Transmetim kabllor me objekt ekskluziv,veprimtari ne R.T.V.Ndertim dhe ofrim i rrjeteve te komunikacionit elektronike.Ofrim i sherbimeve ne internet
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Nevrus Mersuli 100
Sektori ekonomik: media-TV-kinema-gazeta-revista-industri muzikore
Administratorė: Nevrus Mersuli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TVM DEVOLLI
TVM DEVOLLI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!