Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
"ALBMERKURI" SHPK
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56307702P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Diber
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Nxierrje dhe tregtim te mineraleve te ndryshme, tregtim me shumice dhe pakice te mallrave te ndryshme, grumbullim dhe perpumim te bimeve medicinale, shfrytezim dhe perpunim te lendes drusore, transport mallrash dhe udhetaresh.perdorim dhe tregtim te lendes plasese, ndertim montim, krijimin e grupit te Avaro-Shpetimit (ne sherbirn te subjektit te tij dhe te subjekteve te tjera minerare ) blerjen dhe shitjen e mjeteve dhe makinerive me fuqi te ndryshme motorrike, germim dhe ngarkim mineralesh dhe sterilesh, sipermarrje te ndryshme per qellime biznesi. Blerje dhe shitje te karburanteve, lubrifikanteve , dhe lendeve djegese, ( Nafte, vajra te ndrushem.gaz, benzine etj. ), perpunim stogjesh, prodhim dhe tregetim te energjise elektrikeysi dhe import-eksport te mallrave,materialeve, mineraleve, dhe makinerive me fuqi te ndryshme motorrike.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Genc Mėrkuri 100
Sektori ekonomik: industri nxjerrese
Administratorė: Genc Mėrkuri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"ALBMERKURI" SHPK
"ALBMERKURI" SHPK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!