Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
RENS 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56308004R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 42,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe mbarshtim veze e pulari,tregti me shumice e artikujve te ndryshem te konsumit te gjere industrial,ushqimore,blegtoral dhe bujqesor,pajisje elektroshtepiake e hidrosanitare,makineri e pajisje te ndryshme,bime medicionale,kepuce,pije alkoolike dhe jo alkoolike,restorante,bar-kafe,hoteleri,zhvillimi turizmit,sherbime servisi,shfrytezim pyjor,tregtim e material ndertimi,kembim valute,ekspo-imp artikuj te ndryshem
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Astrit Beqiri 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Astrit Beqiri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
RENS 2015
RENS 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!