Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
BREND
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56308701M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Diber
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,600,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport, shitje me pakicė dhe shumicė telefona celularė dhe aparate nė ndryshėm telefonikė, tableta dhe aksesorė tė ndryshėm tė kėsaj kategorie.Shitje tė artikujve informatikė si kompjutera, laptop, kamera sigurie dhe aksesorėt pėrkatės.Shėrbime pėr rimbushje numrash telefonikė nga operatorėt e tregut tė telefonisė dhe tė platformave dixhitale. Shitje numrash telefonikė me shumicė e pakicė tė operatorėve telefonikė.Servis telefonash, kompjuterash, si dhe i tė gjitha llojeve tė aparateve informatike.Shtrim dhe montim linjash telefonike, interneti, platforma dixhitale.Shtrim dhe montim sistemesh sigurie, kamera vėzhgimi e tė ngjashme.Tregtim me shumicė e pakicė i konfeksioneve nga tė gjitha llojet (pantollona, xhaketa, fustane, bluza tė brendėshme etj), pėr burra, gra e fėmijė si dhe aksesorėt qė lidhen me kėto konfeksione, si (kėpucė, ēanta, orė e artikuj tė tjerė tė ngjashėm).Tregėti me shumicė dhe pakicė i artikujve kozmetikė, parfumeri e tė ngjashėm me to.Ngritje agjensie pėr udhėtime dhe transport.Hapje bar-kafe, restorant, bujtina, hoteleri e tė ngjashme.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Agim Gjurra 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Agim Gjurra
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BREND
BREND
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!