Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
DEVOL FRUITS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56312601D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Import –Eksport, prodhim, perpunim te fruta perimeve,me teknologji te ndryshme dhe dhoma frigoriferike, prodhim dhe ambalazhim ne formate te ndryshme te pijeve energjike, frutave, perimeve te fresketa dhe te ngrira, cajrave te ftohte Import –Eksport, shitje linjash teknologjike, prodhim dhe ambalazhim te produkteve ushqimore agro-perpunuese,shitje te lendeve te para per industrine ushqimore.Prodhim dhe ambalazhimne formate te ndryshme te pijeve alkolike.Shitje me shumice e pakice te produkteve te prodhuara -Importimi dhe eksportimi i artikujve te ndryshem industriale, ushqimore, tekstile, konfeksione, makineri e pjese nderrimi, makineri e vegla bujqesore, automjete dhe pjese kembimi te tyre, kimikate te ndryshem, detergjente, lende petrokimike, plehra kimike, fahra te ndryshe, mbjellje dhe trgrim fidanesh frutash, frutikulture dhe pyjesh,mallra te ndryshem per bujqesi, minerale te zeza dhe me ngjyre, makinerire e prodhime mermeri, paisje dhe makineri elektrike dhe elektronike, makineri optike dhe laborike. -Studimi, projektimi, financimi, ndertimi, menaxhimi i ndertime civile, ekonomike, social-kulturore dhe industriale, ushtarake, tregetare, shtepi banimi, infrastrukture, rruge, ura, kanalizime dhe ujesjellesa, parqe industriale, aeroportuale etj. -Investime ne turizem, hapje dhe shfrytezim hotelesh, motelesh, bar-kafe, restorantesh, diskotekash, qendrash pushimi dhe kurative ne fushen e turizmit ne pergjithesi. -Agjensi dhe aktivitet imobiliar te pasurive te paluajteshme si dhe te pasurive te luajteshme. -Veprimtari komisionere, ndermjetesimi, perfaqesimi, konsulence. -Aktivitet ne fushen e transportit te mallrave dhe pasagjerve me mjetet e vete shoqerise ose per llogari te te treteve, agjensi turistike. -Hyrja ne tratativa dhe biznese me shoqeri te tjera qe kane te njejtin objekt veprimtarie. -Krijimi, blerja, financimi, investimi, hyrja ne mardhenie te ndryshme me te tretet, kryerja e sipermarrjeve dhe projekteve, ofrimi i sherbime dhe asistences se te gjitha llojeve, personave fizike dhe juridike, perfshi sherbimet menaxhuese, keshilluese, planifikuese, financiare, turistike, teknike, administrative. -Kryerja e sherbimeve per vete dhe per te trete, rikonstruksione per vete dhe te trete, prodhimi i materialeve te ndertimit dhe tregtimi i tyre me shumice dhe pakice. -Kerkimi, analizimi dhe perzgjedhja e personelit tekniko-administrativ. Punesimi i personelit te kualifikuar dhe venia ne dispozicion te kompanive nderkombetare. Konsulence juridike me kontraktoret e huaj ne trajtimin e ligjeve shqiptare apo ceshtje te ndryshme ligjore. Konsulence me kontraktoret e huaj ne kerkimin e personelit lokal tekniko-administrativ dhe venia ne dispozicionin te kontraktoreve. Konsulence me kontraktore te huaj dhe vendas per tenderimin e projekteve me financim te huaj. -Komisioniere per bisnese te ndryshme, hapje institutesh kerkimi per zhvillim agrobiznesi , zhvillimin e tokave bujqesore,analiza gjeologjike te tokes bujqesore ,qender zhvillimi bujqesor -Shoqeria kryen ēdo lloj veprimtarie te dobishme per arritjen e objektit te saj, duke perfshire edhe pjesmarrje ne kuota dhe aksione ne shoqeri dhe ndermarrje te tjera
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Eleni Rizouli 40
Altin Hajdaraj 15
Laert Ēeliku 45
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Eleni Rizouli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DEVOL FRUITS
DEVOL FRUITS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!