Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
OLITEC
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56313004T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Blerjje,shitje dhe jep me qera paisje elektronike dhe elektromekanike per perdorime te gjera civile dhe industriale(Telefona,sisteme kompjuterike,makineri te industrise se lehte dhe te rende etj.). (Blerje, shitje, dhenie me qera e automjeteve per perdorim civil dhe industrial. Asistence teknike dhe mirembajtje per automjete dhe pajisje per perdorim civil dhe industrial.)
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ergest Vrioni 20
COEXIST 80
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Ergest Vrioni, Indrit Abdiaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
OLITEC
OLITEC
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!