Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
BIG AULONA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56314207O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport,tregtimin e artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve , me shumice dhe pakice si:Tregtim te artikujve te ndryshem industrial.Tregtim te artikujve te ndryshem ushqimore.Tregtim te artikujve bujqesore e blegtorale.Tregtim fruta - perime.Tregtim pije alkolike te ndryshme.Tregtim konfeksione te ndryshme per te rritur dhe femije.Tregtim prodhimesh kozmetike e estetike .Tregtim mallrash te te gjitha llojeve brenda e jashte vendit.Tregtim automjetesh te ēdo lloji marke e tonazhi, si dhe pjese kembimi per to.Tregtim, montim,riparim paisjesh elektro-shtepiake,prodhime qeramike,artizanati,paisje zyrash etj.Hapje dhe shfrytezim hotelesh,motelesh,diskotekash,lojra argetuese per femije ,qender sportive ,qendra pushimi e kurative.Tregtimin e karburanteve te ndryshem me pakice si dhe vajra lubrifikante te gazit te lengshem per ngrohje, pajisje ngrohese gazi si dhe mbushjen e bombolave te gazit dhe tregtimin e tyre me pakice.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
BIGALB GROUP 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Flamur Sulo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BIG AULONA
BIG AULONA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!