Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ALB CALL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56319011J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Te operoje ne sektorin e telekomunikacionit duke kryer cdo lloj veprimtarie nepermjet telefonit per llogari te vet apo te treteve me seli ne Shqiperi apo ne cdo vend tjeter qe ka lidhje me Republiken e Shqiperise, duke respektuar ligjin ne fuqi. Te kryeje aktivitete nepermjet telefonit te cdo lloji per llogari te vet apo te treteve, telemarketing,sekretari telefonike, shitje nepermjet telefonit, sondazhe,mesazhe promocionale dhe cdo lloj tjeter aktiviteti te lidhur me te , ku persa permendur me siper nuk mund te jete saktesisht apo e kufizuar.Te bleje e te shese ose te jape me qira, ne perdorim, ne uzufrukt ose ne shfrytezim pasuri te luajtshme e pasuri te paluajtshme te rregjistruara ne rregjistrat publike. Shoqeria mund te kryeje gjithashtu te gjitha operacionet tregtare, mbi pasuri te luajtshme apo te paluajtshme, qe do te vleresohen te nevojshme apo te dobishme per realizimin e objektit te shoqerise si dhe te bleje pjesemarrje ne kapitalin themeltar te shoqerive te tjera qe kane objekt te ngjashem apo te afert me te vetin. Aktiviteti menaxhimit te Call center dhe ne Outsourcing (Nga jashte).Aktivitetin e asistences tregtare dhe teknike pre dhe post shitje per llogari te treteve , nepermjet perdorimit te sistemve telefonike dhe telematike.Aktivitetin e shitjes direkte, me pakice apo dhe me shumice , per vete apo per llogari te treteve, produkte dietike , integrues ushqimore , prodhime per mireqenien e personit dhe kuren trupore, dhe ne forme elektronike.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Evarist Broqi 50
Pierpaolo Cubadde 50
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Evarist Broqi, Pierpaolo Cubadde
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALB CALL
ALB CALL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!