Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
AGROSTAR
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56321206S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport makineri dhe pajisje, produkteve bujqesore, blegtorale, industriale, ushqimore, konfeksione, pajisje te energjise se rinovueshme etj.Grumbullim, ruajtje, ambalazhim, paketim, perpunim dhe tregtim me pakice e shumice te produkteve bujqesore, industriale, ushqimore, konfeksione etj.Prodhim produktesh ushqimore, me lende te pare fruta perime, produkteve blegtorale dhe tregtimin e tyre. Te shese dhe te bleje pasuri te luajteshme dhe te paluajteshme, pajisje dhe makineri. Te jape dhe te marre me qera, pasuri te luajteshme dhe te paluajteshme.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Anila Yzeiraj 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Anila Yzeiraj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGROSTAR
AGROSTAR
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!