Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
ENERGJIA DIELLORE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56323201L-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe shitje me shumice ose pakice, Import-export te produkteve per prodhim te energjise elektrike nga burime te energjise alternetive ose te rinovueshme te llojeve te ndryshme si Fotovoltaico,Termico,Geotermia,Biogas, Biomassa,Eolic,Idrico dhe te produkteve per krusimin e energjise elektrike si lloji Led, bicikleta, moto,autofunksionues te energjise alternative, elektrike dhe biodiesel, si dhe gjithe prodhimet dhe produktet te energjise te klases A, prodhimin e kalorive dhe te ftohesve.Export-Import te te gjitha mallrave te lejuara me ligj.Makina te te gjitha llojeve dhe tonazheve , te linjave te prodhimit dhe te perpunimit , lende te para, pjese te kembimit per makina te te gjitha llojeve dhe tonazheve. Shitblerje me pakice dhe shumice te ēdo lloji materiali te nevojshme per prodhimin e energjise alternative dhe per kursimin e energjise elektrike.Aktivitet ne fushen e transportit dhe spedicionit per vete dhe per llogari te te treteve si dhe aktivitet te tjera ndihmese te ndervarura apo ne funksion te aktivitetit te mesiperme.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
ANGELO VINCI 50
Teresa Bottasso 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: ANGELO VINCI
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ENERGJIA DIELLORE
ENERGJIA DIELLORE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!