Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
QENDRA E ZHVILLIMIT BUJQESOR KORCE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56323601M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Import –Eksport, prodhim, perpunim te fruta perimeve,me teknologji te ndryshme dhe dhoma frigoriferike, prodhim dhe ambalazhim ne formate te ndryshme te pijeve energjike, frutave, perimeve te fresketa dhe te ngrira, cajrave te ftohte Import –Eksport, shitje linjash teknologjike, prodhim dhe ambalazhim te produkteve ushqimore agro-perpunuese,shitje te lendeve te para per industrine ushqimore.Prodhim dhe ambalazhimne formate te ndryshme te pijeve alkolike.Shitje me shumice e pakice te produkteve te prodhuara -Importimi dhe eksportimi i artikujve te ndryshem industriale, ushqimore, tekstile, konfeksione, makineri e pjese nderrimi, makineri e vegla bujqesore, automjete dhe pjese kembimi te tyre, kimikate te ndryshem, detergjente, lende petrokimike, plehra kimike, fahra te ndryshe, mbjellje dhe trgrim fidanesh frutash, frutikulture dhe pyjesh,mallra te ndryshem per bujqesi, minerale te zeza dhe me ngjyre, makinerire e prodhime mermeri, paisje dhe makineri elektrike dhe elektronike, makineri optike dhe laborike. -Studimi, projektimi, financimi, ndertimi, menaxhimi i ndertime civile, ekonomike, social-kulturore dhe industriale, ushtarake, tregetare, shtepi banimi, infrastrukture, rruge, ura, kanalizime dhe ujesjellesa, parqe industriale, aeroportuale etj. -Investime ne turizem, hapje dhe shfrytezim hotelesh, motelesh, bar-kafe, restorantesh, diskotekash
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Eleni Rizouli 33
Laert Ēeliku 34
Ervis Agastra 33
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Eleni Rizouli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
QENDRA E ZHVILLIMIT BUJQESOR KORCE
QENDRA E ZHVILLIMIT BUJQESOR KORCE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!