Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
GREJS-GROUP
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56329203L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 5,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Punime germime,betonime,transportper vete dhe per te tretet, blerje makineri ndertimi, mjete transporti, mjete germimi, ngarkim shkarkim mallra te ndryshme.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fatmir Xhelili 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Fatmir Xhelili
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GREJS-GROUP
GREJS-GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!