Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ELARTI MARKET
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56330002T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 350,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregti artikuj kozmetike dhe detergjente; Tregti artikuj tė ndryshem me shumice dhe pakice; Bufe dhe restorant; Eksport-import; Transport mallrash dhe udhetaresh brenda dhe jashte vendit; Agjenci transporti, agjenci biletash; Autoshkolle, servis automjetesh dhe makineri e pajisje te te gjitha llojeve;Marrje dhe dhenie me qera ne te gjitha format dhe per ēdo objekt qeraje; Ndertim dhe rikonstruksion te objekteve te te gjitha llojeve; Tregtim bime medicinale dhe produkte te tjera pyjore; Mbareshtim ne pyje, pyllezime, mbareshtim i flores dhe faunes, investime ne pyje dhe peme frutore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Artan Palushi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Valentina Radoina
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ELARTI MARKET
ELARTI MARKET
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!