Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
AlbaBiznes
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56330004M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria ka per objekt zhvillimin e aktiviteteve si vijon: Administrimi per publikun e ushqimeve dhe pijeve, edhe me argetim dhe spektakel, sherbimi bar, restorant, vete-sherbim, aktivitetet katering, organizimin e banketeve, ceremoni dhe aktivitete te ngjashme. Tregti me shumice e pakice te mallrave dhe sherbimeve, shitje dhe blerje dhe qera e pasurive apartament, dyqane, toka. Krijimi dhe menaxhimi vete dhe me subjekte te tjera publike dhe private i bareve dhe restoranteve, objekteve rekreative per kohen te lire, hoteleve dhe menaxhimi i fshatrave turistike dhe plazhe te pajisura. Shoqeria, per arritjen objektit te shoqerise mund te kryeje te gjitha veprimet tregtare, industriale dhe te pasurive te paluajtshme dhe gjithashtu mund te kryeje, kryesisht dhe teresisht aksesore dhe ne gdo rast me perjashtimin e shprehur te gdo aktiviteti kryhet per publikun, operacionet financiare dhe te letrave me vlere, te jape garanci, depozita ne favor te paleve te treta, dhe te marre, vetem per qellimin e investimeve te qendrueshme dhe punesimit, si direkt dhe indirekt, pjesemarrje ne shoqeri te huaja me objekt analog ose te lidhur me te.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Vitor Rrucaj 50
Ulrich Salomon Landolt 50
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: Vitor Rrucaj, Ulrich Salomon Landolt
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AlbaBiznes
AlbaBiznes
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!