Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
TAN DEDJA - 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56403401S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Diber
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Kerkimi, zbulimi dhe shfrytezimi i mineraleve te dobishme dhe tregtimi i tyre brenda dhe jashte vendit. Perdorim dhe tregtim i lendeve plasese.Import eksport, tregetim me shumice e pakice te mallrave te ndryshme industriale, materiale te ndertimit, produkteve bujqesore, blegtorale, ushqimore etj. Grumbullim, perpunim, eksport dhe tregtim me shumice e pakice te bimeve medicinale, produkteve dhe nenprodukteve bujqesore, blegtorale dhe pyjore. Grumbullim, perpunim dhe tregtim te te gjitha llojeve te metaleve, lende te pare ndertimi, mineraleve dhe te te gjitha llojeve te metaleve me ngjyre dhe pa ngjyre. Prodhim, grumbullim, perpunim dhe tregetim te te gjitha llojeve te inerteve, lende te pare ndertimi, import eksport i tyre. Dhenia me qera e materialeve te ndertimit, skela, makineri etj.Projektim, ndertim, te objekteve social kulturore, ekonomike, industriale, objekte banimi.Tregtim paisje hidraulike, paisje hidrosanitare dhe aksesore te tyre dhe te gjithe materialeve qe lidhen me fushen e ndertimit. Import dhe tregetim me shumice e pakice te makinerive dhe paisjeve te ndryshme industriale, pjese kembimi per to.Import dhe tregetim me shumice e pakice te automjeteve te llojeve dhe tonazheve te ndryshme dhe pjeseve te kembimit per to. Servis automjetesh. Agjensi udhetimesh turistike. Agjensi imobiliare. Agjensi shitje biletash te transportit urban, hekurudhor, ajror dhe detar. Transport kombetar dhe nderkombetar mallrash dhe pasagjeresh per vete dhe te tretet. Veprimtari hoteliere, bar-bufe, restorant.Veprimtari ne fushen e ndertimit, prodhimi dhe tregtimi i materialeve te ndertimit, import eksporti i tyre brenda dhe jashte vendit per llogari te vete shoqerise dhe te treteve.Veprimtari ne fushen e turizmit, me qellim jo vetem ngritjen por edhe shfrytezimin dhe zhvillimin e veprimtarive ne fushen e hotelerise dhe te fshatrave turistike te pushimit, qendrave te argetimit, brenda dhe jashte vendit, si dhe te bleje, te marre dhe te jap me qera, te ndertoje apo te nxise ndertimin e tyre duke vepruar ne kete fushe apo me partnere te tjere.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Rrahim Dedja 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Rrahim Dedja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TAN DEDJA - 2015
TAN DEDJA - 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!